WYDZIAŁ GEODEZJI I KARTOGRAFII, W TYM POWIATOWY OŚRODEK DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ
al. Wyzwolenia 22-20, 58-300 Wałbrzych

 


NACZELNIK WYDZIAŁU

Monika Pakuła

ParterPokój 59
TEL.: (74) 84-60-530        |       e-mail: m.pakula@powiatwalbrzyski.pl



KIEROWNIK POWIATOWEGO OŚRODKA DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ

Sławomir Wawrzycki  

Parter, Pokój 58
TEL. (74) 84-60-531    |     e-mail: s.wawrzycki@powiatwalbrzyski.pl
                                                      podgik.walbrzych@powiatwalbrzyski.pl



PRZEWODNICZĄCA NARADY KOORDYNACYJNEJ

Małgorzata Juchniewicz  ( Inspektor )

I Piętro, Pokój 138 C
TEL. (74) 84-60-525     |     e-mail: zudp@powiatwalbrzyski.pl



Teresa Romanowska 
 

I Piętro, Pokój 138 B
TEL. (74) 84-60-562     |     e-mail: t.romanowska@powiatwalbrzyski.pl



POWIATOWY OŚRODEK DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ

Krystian Muszalik  ( Inspektor )

Parter, Pokój 39
TEL. (74) 84-60-527     |     e-mail: k.muszalik@powiatwalbrzyski.pl

 

Jan Muszalski  ( Podinspektor )

Parter, Pokój 39
TEL. (74) 84-60-527     |     e-mail: j.muszalski@powiatwalbrzyski.pl



Elżbieta Magoń  ( Podinspektor )

Parter, Pokój 41
TEL. (74) 84-60-553     |     e-mail: e.magon@powiatwalbrzyski.pl

 

Joanna Działa  ( Inspektor )

Parter, Pokój 41
TEL. (74) 84-60-532     |     e-mail: j.dziala@powiatwalbrzyski.pl



Andrzej Poniewierski  ( Inspektor )

Parter, Pokój 55
TEL. (74) 84-60-534     |     e-mail: a.poniewierski@powiatwalbrzyski.pl

 

Aleksandra Różycka ( Pomoc Administracyjna )

Parter, Pokój 55
TEL. (74) 84-60-534     |     e-mail: a.rozycka@powiatwalbrzyski.pl



Marek Stiepanow  ( Młodszy Referent )

Parter, Pokój 58
TEL. (74) 84-60-531     |     e-mail: m.stiepanow@powiatwalbrzyski.pl


 

Powrót

Pokaż komentarz

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Wydział Geodezji i Kartografii, w tym Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
Podmiot udostępniający informację:Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu
Informację opublikował:Arkadiusz Łukaszów
Data publikacji:20.01.2009 11:47
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Marek Stiepanow
Data aktualizacji:29.06.2020 12:15