WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY, PROMOCJI I OŚWIATY
al. Wyzwolenia 24, 58-300 Wałbrzych

 

 


 

NACZELNIK WYDZIAŁU

Rafał Wiernicki

II Piętro, Pokój 219
TEL.: (74) 84-60-627     |      e-mail: r.wiernicki@powiatwalbrzyski.pl 
                                                             

Wykaz pracowników:



 

Halina Lipnicka   ( Inspektor ds. oświaty )                                 

 II Piętro, Pokój 202
TEL. (74) 84-60-620   
  |    e-mail: h.lipnicka@powiatwalbrzyski.pl
   

Natalia Sumera  ( Główny specjalista)

 II Piętro, Pokój 202
TEL. (74) 84-60-620      |     e-mail: n.sumera@powiatwalbrzyski.pl

Dorota Chodnik  ( Inspektor )

II Piętro, Pokój 204
TEL. (74) 84-60-548    |     e-mail: d.chodnik@powiatwalbrzyski.pl

Magdalena Chmiel   (Zaopatrzeniowiec )

II Piętro, Pokój 203
​TEL. (74) 84-60-669   
 |     e-mail: m.chmiel@powiatwalbrzyski.pl

Dariusz Szmulik ( Pomoc administracyjna )

 I Piętro, Pokój 112
TEL. (74) 84-60-608
     |     e-mail: d.szmulik@powiatwalbrzyski.pl
                                       

Edyta Awdankiewicz ( Pomoc administracyjna )

II Piętro, Pokój 204
TEL. (74) 84-60-548
     |     e-mail: e.awdankiewicz@powiatwalbrzyski.pl
     

Janusz Parys   ( Konserwator / Elektryk )

Zbigniew Płóciennik   ( Konserwator )

Bartłomiej Łaszkiewicz   ( Robotnik gospodarczy / kierowca )


 

Powrót

Pokaż komentarz

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Wydział Organizacyjny, Promocji i Oświaty
Podmiot udostępniający informację:Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu
Informację opublikował:Wojciech Kubiak
Data publikacji:06.05.2020 14:43
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Krzysztof Zawadzki
Data aktualizacji:30.06.2020 18:01